Powtórzyli dorobek

Strona Główna » Biathlon » News » Powtórzyli dorobek

Kolejne siedem medali na koncie naszych zawodników

W drugim dniu MP w biathlonie na nartorolkach zawodnicy AZS AWF i UKN Melafir zdobyli znowu 7 medali.  Wicemistrzynią wśród seniorek została Kamila Żuk, która wygrała zarazem kategorię juniorek. Paulina Wąsala była odpwiednio 12. i 5. Wśród seniorów 5. był Przemysław Pancerz, 8. Mateusz Janik, a 9. Wojciech Filip. Pancerz wygrał bieg juniorów, Filip był trzeci, a Szczepaniak jedenasty.  Po raz drugi mistrzem został Wojciech  Janik w kategorii junior młodszy, drugi był Mateusz Gierczyk, czwarty Jakub Ogorzałek, dziewiąty Marcin Kaczanowski, a jedenasty Grzegorz Dereń.  Siostry Przemyślak zajęły miejsca 11. - Weronika i 15. - Wiktoria.  Młodzicy zostali z jednym medalem, brązowy wywalczył Mateusz Cabała (17. był Kamil Wodziak), Amelia Jęczmieniak zajęła 7. miejsce, a Dominika Leśniara - 10.