Powtórzyli pięć

Strona Główna » Biathlon » News » Powtórzyli pięć

Trzeci dzień mistrzostw i kolejne pięć medali

Równą serię utrzymują nasi biathloniści. W trzecim dniu MP znowu zdobyli pięć medali. Po raz drugi mistrzem kraju został Mateusz Janik w kategorii młodzieżowej, drugie miejsce wywalczyła Karolina Trzaska, a trzecie Tomasz Jurczak. Bartek Filip najlepiej z nich strzelał, ale ma największe zaległości biegowe i stąd piąte miejsce. Trzeci srebrny medal zdobył Mateusz Gierczyk w kategorii juniora młodszego, tym razem nie wystartował Wojciech Janik w biegu indywidualnym. Piąty był Ogorzałek, dziesiąty Dereń, trzynasty Baraniec. Siostry Przemyślak w drugiej "10" - Wiktoria 11., a Weronika 16.  W kategorii junior Przemysław Pancerz był drugi, W. Filip - ósmy, Szczepaniak czternasty, Kałużny  siedemnasty, a Paulina Wąsala była ósma. Po trzech startach nasi zawodnicy mają na koncie 16 medali. W niedzielę pobiegną sztafety.