Pięć medali

Strona Główna » Biathlon » News » Pięć medali

Pierwszy dzień najbardziej udany dla Kamili

Kamila Żuk (pierwsza z prawej) zdobyła dwa medale podczas pierwszego dnia MP w biathlonie na nartorolkach. W silnej stawce seniorek była trzecia, a wygrała bardzo pewnie rywalizację juniorek.  Karolina Trzaska zajęła 10. miejsce wśród seniorek, a Paulina Wąsala była 5. w kategorii juniorek młodszych.  Blisko dwóch medali był Przemysław Pancerz. Został mistrzem kraju juniorów, w wśród seniorów zajął wysokie 4. miejsce.  Mateusz Janik fatalnie strzelał (6 pudeł na 10 strzałów) i zajął 6. miejsce, Bartłomiej Filip był 10. (wśród juniorów 5.),  Tomasz Jurczak 11., a Robert Szczepaniak 19. (wśród juniorów 13.). Tradycyjnie nie zawiedli juniorzy młodsi. Złoty medal zdobył Wojciech Filip, a brązowy Wojciech Janik. Mateusz Gierczyk był 4., Marcin Kaczanowski 11., a Jakub Ogorzałek 13.  W niedzielę drugi dzień zawodów w Dusznikach.