Nareszcie wynik

Strona Główna » Biathlon » News » Nareszcie wynik

Mamy w "10" MŚ naszego zawodnika

Nareszcie w MŚ juniorów mamy dobry wynik. I to dzięki zawodnikowi UKN Melafir Czarny Bór. Przemysław Pancerz (na zdjęciu) zajął 10. miejsce w sprincie juniorow młodszych na MŚ. Przemek bardzo dobrze pobiegł i mimo trzech niecelnych strzałów zajął wysokie  10. miejsce, tracąc do zwycięzcy Francuza 1:38. Gdyby lepiej strzelał to miałby medal. Wojtek Filip zajął 37. miejsce ze startą 3:11, ale miał aż 4 niecelne strzały. Zaczął świetnie, bo pierwsze strzelanie miał na zero i był w czołówce biegu.  Jeszcze lepszy wynik od Przemka uzyskała zakopianka Joanna Jakieła, która zajęła bardzo dobre piąte miejsce, chociaż az cztery razy spudlowała na strzelnicy.  Jedno pudło mniej i miałaby srebrny medal, a trzy pudła dzieliły ją od złota. Jutro startują juniorzy (B. Filip i K. Żuk). Jednym z polskich trenerów tej ekipie na MŚ na Słowacji jest Łukasz Słonina.