Drugi lepszy

Strona Główna » Biathlon » News » Drugi lepszy

Drugi dzień MP okazał się bogatszy w medale, nasi reperzentanci mają już 11 krążków

Tym razem biathaloniści AZS AWF i UKN Melafir zdobyli 6 medali w sprincie, w tym jeden złoty, który wywalczyła Paulina Wąsala (na zdjęciu z prawej, obok Baraniec). Co ważne, w kilku przypadkach na podium stanęli ci, którym dzień wcześniej nie powiodło się w biegu indywidualnym. Oto wyniki w poszczególnych kategoriach. Juniorzy: 4. Mariusz Wtorek 5. Bartłomiej Filip; juniorki: 3. (medal brązowy) Karolina Trzaska 6. Natalia Sudryka; juniorzy młodsi: 4. Damian Marczak 11. Robert Szczepaniak 12. Przemysław Pancerz 16. Karol Turek; juniorki mlodsze: 3. (medal brązowy) Paulina Król,  12. Karolina Turkowicz 17. Sara Filip 18. Kinga Kałużny; młodzicy: 2. (medal srebrny) Wojciech Filip 5. Krystian Kałużny 16. Mateusz Gierczyk  23. Wojciech Janik; młodziczki: 1. (medal złoty) Paulina Wąsala 3. Katarzyna Baraniec 7. Martyna Dybiec; młodzik młodszy: 3. (medal brązowy) Michał Baraniec 8. Paweł Wąsala 11. Adrian Pyrdoł; młodziczki młodsze: 9. Weronika Maciosz 17. Martyna Poręba.  Złoty medal wśród juniorek młodszy zdobyła Kamila Żuk, która obecnie reprezentuje MKS Duszniki. Bez medalu pozostał nasz senior z BK Kościeliśko Krzysztof Pływaczyk, który zajął w sprincie  dopiero 9. miejsce. Biegu nie ukończył Mateusz Janik. Przed biathlonistami na MP jeszcze bieg  na dochodzenie i sztafety.