Szybszy powrót

Strona Główna » AZS » News » Szybszy powrót

Przeciętny start po dłuższej przerwie

Niestety, AZS PWSZ Wałbrzych przegrywa ten mecz 1:4 i z trzema porażkami na koncie (bramki 5-13) kończy ten turniej. Daje to wałbrzyszanom miejsca 13-16. Po dwóch dniach nasi kończą zmagania. Jedyny sukces to srebrny medal w kategorii PWSZ. Po kilkuletniej przerwie powrót okazał się bolesny i akademicy nie nawiązali do sukcesów z pierwszej części poprzedniej dekady, kiedy zdobywali medale AMP.

Do przerwy Wałbrzych przegrywa 1:2. Musi wygrać jeżeli nie chce być ostatni w grupie. I grać dalej w AMP.

Trwa ostatni eliminacyjny mecz futsalistów AZS PWSZ Wałbrzych podczas finałów AMP w Poznaniu. Rywalem jest PWSZ Tarnów. To mecz o awans do ćwierćfinału, wałbrzyszanie po dwóch porażkach muszą wygrać dzieisjsze spotkanie. I to wysoko. Jednocześnie to mecz o złoty medal AMP w kategorii wyższych szkół zawodowych.