Wygrać z mistrzem

Strona Główna » AZS » News » Wygrać z mistrzem

Finał jest powtórką sprzed roku

Dziewczyny i trener Kamil Jasiński obiecują skuteczną obronę złota!

W finale spotkamy się z UJ Kraków, który w półfinale pokonał Uniwersytet Szczeciński 1:0. Tak więc mamy powtórkę sprzed roku, kiedy to AZS PWSZ wygrał z UJ 4:3. Nasz rywal to aktualny mistrz kraju PZPN w futsalu i kandydat do obrony tego tytulu, bo gra obecnie w ćwierćfinale ekstraligi. Jedzie też z nami do Portugalii na EIS w lipcu.

Finał dopiero o 15.30. Zagramy z UJ Kraków albo z Uniwersytetem Szczecińskim. Oba zespoły grają w ekstralidze kobiet w futsalu.

Koniec meczu. Wałbrzych wygrywa 1:0. I jest w finale. Mesjasz nagrodzona jako najlepsza piłkarka meczu.

Trzy minuty do końca. Gdańsk atakuje, my się bronimy. Dobrze spisuje się w bramce Patrycja Urbańska.

Gol dla Wałbrzycha. Bramkę zdobywa Małgorzata Mesjasz. 1:0 prowadzimy w 17 minucie.

Do przerwy 0:0. Tu jedna bramka może być decydująca. Gramy w kolejnej nowej hali.

Gra bardzo wyrównana. Oba zespoły przede wszystkim myślą o obronie, nikt się nie odkrywa.

Przed nami półfinał AMP z Uniwersytetem Gdańskim. To zespół z ekstraligi PZPN, który gra obecnie w ćwierćfinale MP. Zapowida się trudny mecz.