Mamy ćwierćfinał

Strona Główna » AZS » News » Mamy ćwierćfinał

Dwa zwycięstwa i miejsce w najlepszej "8" AMP

Koniec meczu. Wałbrzych wygrywa 4:2. Mamy 6 punktów, bramki 8:3. I mamy już praktycznie awans do ćwierćfinału. Jutro przed południem mecz z UJ Kraków o pierwsze miejsce w grupie D.

Julita Głąb strzela ponownie czwartego gola dla AZS PWSZ. To już końcówka meczu.

Sytuacja się powtarza. Gol Dominiki Dereń na 3:1 i po minucie gol dla Krakowa. Wałbrzych prowadzi 3:2.

Kraków się odgryza golem. Prowadzimy 2:1. 6 minut do końca meczu. Wcześniej UP przegrał z UJ Kraków 0:3.

Gola strzela Emilia Rapacka. 2:0 dla Wałbrzycha.

Koniec I połowy. Gramy 2 razy 12 minut czystej gry. 1:0 prowadzi Wałbrzych.

8. minuta i gol dla Wałbrzycha. Strzelczynią Anna Rędzia.

Z dużym poślizgiem zaczął się ten mecz. My atakujemy, Kraków się skutecznie broni.

Dopiero o 20.15 zagrają swój drugi mecz na AMP w futsalu piłkarki AZS PWSZ. Po wygranej 4:1 z AWFiS Gdańsk tym razem rywalem jest Uniwersytet Pedagogiczny Kraków. Z tą drużyną wałbrzyszanki grały w półfinale w Szczawnie i wygrały 4:0. Jeżeli AZS PWSZ wygra dzisiaj to ma już awans do najlepszej "8” turnieju i w sobotę przed południem zagra z ekstraligowym mistrzem kraju UJ Kraków.