Bezproblemowe wyjście

Strona Główna » AZS » News » Bezproblemowe wyjście

Dobry start naszych złotek w futsalu

W drugim grupowym spotkaniu wałbrzyskie akademiczki od początku grają bardzo skutecznie i do przerwy prowadzą z Uniwersytetem Rzeszowskim 4:0. Kolejne pięć trafień AZS PWSZ zalicza w drugiej części, rywalki wałbrzyską bramkarkę pokonują tylko raz i ostatecznie wygrywamy 9:1. Do bramki trafiły Rapacka 3, Kędzierska, Głąb, Dereń, Klepatska, Mesjasz, Ratajczak. AZS PWSZ zmagania grupowe kończy na pierwszym miejscu, z kompletem wygranych.

Natomiast w pierwszym meczu naszej grupy Kraków wygrał z Rzeszowem 1:0. AZS PWSZ wystarczy więc remis - choć oczywiście liczymy na wygraną - żeby zająć pierwsze miejsce w grupie.

Po uroczystym otwarciu turnieju, w hali w Szczawnie do gry ruszyły gospodynie i jednocześnie nadal aktualne akademickie mistrzynie Polski. AZS PWSZ w starciu w UE Kraków do przerwy remisuje 2:2, choć nasze futsalistki przegrywały już 0:2. Druga połowa już ze zdecydowaną przewagą wałbrzyszanek i ostatecznie pokonujemy UE Kraków 5:2. Dla AZS PWSZ strzelały: Aszkiełowicz 2, Mesjasz, Dereń, Kędzierska. Kolejne spotkanie wałbrzyszanki zagrają o 15.10 z Uniwersytetem Rzeszowskim.