Mamy ćwierćfinał

Strona Główna » AZS » News » Mamy ćwierćfinał

Wałbrzyszanki wysoko wygrały z ekstraligowcem

Koniec meczu: 7:1 dla AZS PWSZ Wałbrzych. Ostatni gol: Małgorzata Mesjasz. Mamy już ćwierćfinał AMP. Jutro kolejne dwa mecze.

Małgorzata Mesjasz w II połowie podwyższa na 5:0. I kolejny gol Dominiki Dereń. Jest już 6:0 dla AZS PWSZ.

Bardzo skuteczna gra naszych piłkarek. Zdobywają kolejne dwa gole, strzelają je Sabina Ratajczak i Weronika Aszkiełowicz. Do przerwy 4:0 dla Wałbrzycha!

Z godzinnym opóźnieniem zaczyna się mecz AZS PWSZ - AWFiS Gdańsk. Świetny początek naszych dziewczyn. Po pięciu minutach jest 2:0 dla Wałbrzycha. Gole Elena Klepatska i Dominika Dereń.

Kolejny mecz rozegrano w naszej grupie, Uniwersytet Gdański (ta drużyna gra w ekstralidze futsalu) pokonał Uniwersytet Opolski 3:0. Wkrótce zacznie się drugi mecz AZS PWSZ, tym razem rywalem jest AWFiS Gdańsk, który prowadzi w ekstralidze piłki nożnej drużynę Sztormu. Zagrają więc przeciwko sobie dwaj ekstraligowcy.

To nie był łatwy mecz. AZS PWSZ wygrywa 3:1. Trzeciego gola z rzutu karnego zdobyła Dominika Dereń. Nasze piłkarki miały kilka świetnych dalszych okazji na gole, ale nie potrafiły ich wykorzystać. Szkoda. Po pierwszej kolejce spotkań liderujemy w grupie C przed AWFiS Gdańsk. Z tą drużyną zagramy po południu o pierwsze miejsce w grupie i awans do ćwierćfinału.

Do przerwy 2:0 dla AZS PWSZ. Drugi gol: Karolina Gradecka. Nasz zespół ma przewagę, ale szwankuje skuteczność. Kontrolujemy jednak przebieg meczu.

Wałbrzych dobrze zaczyna katowickie finały. Po 2 minutach Agata Sobkowicz strzela gola i AZS PWSZ prowadzi 1:0.

Za nami bardzo ciekawy mecz finalisty ekstraligi AZS UJ Kraków z mistrzem kraju w futsalu i akademickim mistrzem UAM Poznań. Kraków wygrał 1:0.

Finałowy turniej w Katowicach już wystartował. W naszej grupie C doszło do meczu derbowego Gdańska, w którym AWFiS (Sztorm) wygrał 2:0 z Uniwersytetem Gdańskim. Od godziny 11.30 gra AZS PWSZ Wałbrzych, który zmierzy się z Uniwersytetem Opolskim. U nas relacja na żywo.