Borussia jak Górnik

Strona Główna » Artykuły » Archiwum » Borussia jak Górnik

We wtorkowym meczu Ligi Mistrzów Borussia Dortumnd powtórzyła wyczyn Górnika z niedawnego meczu ligowego. W 90 minucie przegrywała z Malagą 1:2 i odpadała z rozgrywek. W 90+1 zdołała wyrównać. A w 90+3 strzeliła zwycięską bramkę i awansowała do półfinału LM. Wałbrzyscy kibice mają podobną sytaucję Górnika jeszcze świeżo w pamięci. Teraz można ją do woli oglądać, bo Górnik dorobił się strony na Facebooku i na Twitterze. Gornik Tube – to konto na Youtube, na razie w fazie rozruchu, jest tam ledwie jeden film, ale będą pojawiać sie kolejne. Klub liczy na kibiców, że będą podsyłać mu swoje filmy. Na Twitterze podobnie jak na Facebooku, będzie starał się podawać najświeższe informacje związane z Klubem. Zapraszamy! Wejdź na Gornik Tube! Wejdź na Twittera!

A dzisiaj kolejny mecz. Kolejny mecz prawdy z silnym rywalem. Bytovia podrażniona porażką z outsiderem zechce zdobyć punkty, bo traci dystans do lidera ROW. I zaczyna się bać pogoni innych drużyn. W tym Górnika. Nasz zespół ma dobry układ, gra dwa mecze kolejne u siebie (w sobotę z Ruchem Zdzieszowice). Gdyby je wygrała i wzbogaciła się do weekendu o 6 punktów, to dopiero zacznie być ciekawie w czołówce tabeli. Teraz wydarzenia będą następować błyskawicznie po sobie, bo Górnik praktycznie do końca maja gra co 3-4 dni. Jak będzie zdobywał punkty to zacznie się gra o najwyższą stawkę. Dlatego warto mu  w tym pomóc. I to od dzisiaj, warto być na meczu z wiceliderem. I dopingować do zwycięstwa. I do ostatniej minuty, nawet przedłużonego czasu gry.