Aktualne Wyniki
Na dobry start
O tym się mówi
Zegar bije
Terminarze, tabele
Do Poczytania
Aqua Zdrój 2016
18.03 - MP seniorów tenis stołowy
19.03 - Ekstraliga kobiet pn
- MP seniorów tenis stołowy
20.03 - III liga piłkarzy
- MP seniorów tenis stołowy
29.03 - Ekstraliga PZPN kobiet
08.04 - MP Dance
09.04 - Jazz Dance
10.04 - MP Dance
16.04 - Górnik - Polonia Sparta
23.04 - Filharmonia Dowcipu
24.04 AZS PWSZ - Olimpia
27.04 - Górnik - Ślęza pn
30.04 - Aqua Cup
01.05 - Aqua Cup
03.05 - AZS PWSZ - Mitech
07.05 - Górnik - KS Polkowice
14.05 - Skate Contest
20.05 - MDŚ policjantów tenis
21.05 - Chełmiec Wodociągi Cup
21.05 - Polska Biega
21.05 - Turniej ciężarów
21.05 Górnik - Ilanka
21.05 - zgrupowanie kadry koszykarek
23.05 - zgrupowanie U20
03.06 - I Mistrzostwa Pływania AZ
04.06 - Bikemaraton Wałbrzych
04.06 - MŚ Ronal pn
05.06 - Górnik - Zagłębie II
10-12.06 - MP mastersów
16.06 - finał TBL
18-19.06 - 1/2 Puchar Deichmanna
25-26.06 - Finał Puchar Deichmanna
01.07 - Wakacje z Aqua Zdrojem
11.07 Hradec Kralove - Lechia Dzierżoniów
15.07 Gornik - Olimpia Kowary
18.07 - Finał Ligi Podwórkowej
19.07 - Sparing Górnik - Orzeł
23.07 - Międzynarodowy Turniej Kobiet
24.07 - Międzynarodowy Turniej Kobiet
29.07 - Wakacyjny turniej pn dzieci
30.07 - AZS PWSZ - FC Hradec Kralove
01.08 - Drugi Miesiąc Wakacji z Aqua Zdrojem
06.08 Polska - Holandia (kosz M)
13.08 - Górnik - Rekord Bielsko (III liga)
14.08 - AZS PWSZ - Mitech Żywiec (E)
20.08 - Górnik - Pniówek (III liga)
21.08 - XVII Toyota Półmaraton Wałbrzych
26.08 - Spartakiada Krajowa ZWiK
27.08 - Spartakiada Krakowa ZWiK
28.08 - Spartakiada Krajowa ZWiK
30.08 - Turniej piłki nożnej
03.09 - Górnik - Stal Brzeg
04.09 - AZS PWSZ - Górnik Łęczna (E)
17.09 - Górnik - Jastrzębie
28.09 - AZS PWSZ - Sztorm Gdańsk (E)
01.10 - II liga koszykówki
1-2.10 - Mistrzostwa zakladów w koszykówce
7-10.10 Mistrzostwa świata weteranów (zapasy)
08.10 - Górnik - Polkowice (III liga)
09.10 - AZS PWSZ - AZS UJ Kraków
15.10 Victoria PWSZ - Norwid Częstochowa (I liga)
22.10 - Górnik - Kowary (III liga)
26.10 - Victoria PWSZ - Sanok (I liga)
26.10 - Górnik - Otmuchów (II liga)
29.10 - AZS PWSZ - Sosnowiec (E)
30.10 - Kabaret Neo-Nówka
04.11 Victoria PWSZ - Ślepsk Suwałki
05.11 - Górnik - Żmigród
06.11 - AZS PWSZ - SMS Łódź
16.11 Polska - Niemcy kosz kobiet
19.11 - Memoriał Dąbrowskiego
19.11 - Górnik - Zdzieszowice
20.11 AZS PWSZ - Olimpia Szczecin
23.11 Polska - Belgia kosz kobiet
29.11 MP leśników
30.11 MP leśników
01.12 MP leśników
03.12 Victoria PWSZ - KPS Siedlce
03.12 Mikołajki
03.12 Memoriał Urbanowicza
04.12 Turniej GKS Zagłębie
04.12 koncert Sylwia Grzeszczak
06.12 Polska - Reszta Europy zapasy
09.12 - BZ WBK i Przyjaciele
10.12 - Górnik Trans - Polkąty
10.12 - Victoria PWSZ - Nysa
10.12 - Turniej Górnik NM
16.12 - Gala 70-lecia
17.12 - Victoria PWSZ - Spała
17.12 - Chełmiec - Victoria Wrocław
18.12 - Turniej łucznictwa
31.12 Sylwester 2016